SpIrituelrehberlik

Yaşam Rehberliği & Psk. Danışmanlık Hizmetleri

Yaşam Enerjisi Çalışmaları 

Olumsuz faktörler vücudun enerji dengesini de etkileyerek kişinin yaşam kalitesini düşürür. Yaşama sevinci, sağlık ve hayat enerjisi üzerindeki negatif etkileri ortadan kaldırmak için vücudun enerji dengelerini yeniden düzenlemek gerekir. Yaşam enerjisinde seansında bedenimizdeki enerji noktaları olan çakralar tespit edilir ve enerji akımında problemleri şifalandırarak yaşam enerjisinin açılması ve bedenin negatif enerjilerden arındırılmasını sağlarız.Bir Zırh Oluştur


Ruha ve bedene giden bioenerji akışında tıkanıklık olduğunda çakralar kapanır ve işlevini doğru biçimde yapamaz. Çakraları tıkalı olan kişiler ruh, beden, zihin ve zihin altı yapılarında problem yaşamaya başlarlar. Çakra tıkanıklığı fiziksel bir neden bağlı olmaksızın geçmeyen hastalıklar, tekrar eden şanssızlıklar ya da problemler, iletişim ve ilişki sorunları, sebepsiz korkular ve sıkıntılar ya da mutsuz depresif haller ile kendini belli eder.
Kıskançlık, haset, imrenme ya da özenme gibi insana özgü negatif duygular sebebiyle ortaya çıkan nazar gibi negatif enerjiler aurayı bir ok misali delerek enerji bedenimizi aşar ve çakralarımıza etki ederek dengemizi bozar.

Yaşam enerji seansı sayesinde auramızı güçlendirir ve bizi negatif enerjiden koruyan bir zırh, bir koruma kalkanı oluştururuz.


✨ Çevrimiçi Şifalandırma tekniği ile BIOENERJI Seans süresi 30 dakika civarındadır.