SpIrituelrehberlik

Yaşam Rehberliği & Psk. Danışmanlık Hizmetleri

Bilinçaltı Değişim Programı
Çevrimiçi Şifalandırma tekniği ile Bilinçaltı değişim seansları travmalarınızın iyileşmesi için gerekli şifaları erişilebilir kılar ve size aynı derecede yeni olumlu değerler ekler.


Varoluşunuzdan bu zamana aileniz, sevdikleriniz, arkadaşlarınız, elalem tarafından ister istemez size negatif kodlanan duygular, düşünceler, hisler ve inançlar mutlu olmanızı engeller, para akımını sabote eder, yanlış insanları hayatınıza çeker. Siz yaşıyorsunuz zannedersiniz ama aslında monoton bir hayatın içindesinizdir.

Bilinçaltı değişim seansı esnasında sizinle zihninizde ve bilinçaltınızda bir gezintiye çıkarız. Gözlerinizi kapattığınızda siz 1'e 1 seans gibi hissedersiniz. İşlenmemiş gerilimlere yer verip onları yok ederek kendinizi bu eski enerjiden ve blokajlardan arındırırsınız. Vücudunuzun derinliklerinde daha olumlu bir enerjinin gezdiğini fark edip rahatlarsınız. Bunun da ruh haliniz ve örneğin tükenmişlik veya zihinsel şikayetlerdeki tedaviniz üzerinde etkisi olur.Yaşam Kalitesini Yükseltmek


Herhangi bir travmanızın olduğunu düşünmüyorsanız, hatta tek bir şikayet yaşamıyorsanız bile, bilinçaltı değişim seansı büyümenize ve enerjinizin dengelenmesi için büyük bir destek sağlayacaktır. Yaşam kalitenizi daha da yükseltecektir!

Çevrimiçi Şifalandırma tekniği ile BILINÇALTI DÖNÜŞÜM Seans süresi 1,5 saat civarındadır.